Osmotik Enerji

Osmotik Enerji

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2020
Görüntüleme: 649
Yazar: STM ThinkTech

Dünya genelinde artan nüfus ve büyüyen endüstrilerle birlikte enerji ihtiyacı da sürekli artmaktadır. Hidroelektrik ve termik santrallerin, güneş panellerinin, rüzgar türbinlerinin sayısı her geçen gün artarken yeni ve sürdürülebilir enerji kaynakları arayışı hız kesmeden devam etmektedir. 

Artan enerji ihtiyacımızla birlikte çevreye verdiğimiz zarar da artış göstermektedir. Bilim insanları doğaya bakarak çeşitli yöntemlerle enerji ortaya çıkarmaya ve aynı şekilde bu enerjinin de temiz bir enerji olmasına özen gösteren metotlar geliştirmeye çalışmaktadır. Bu alternatif kaynaklar arasında diğerlerine oranla çok daha az kişinin bildiği, ancak temiz enerjide yeni bir seçenek olacak osmotik enerji öne çıkmaktadır...

İşbu eserde/internet sitesinde yer alan veriler/bilgiler, yalnızca bilgi amaçlı olup, bu eser/internet sitesinde bulunan veriler/bilgiler tavsiye, reklam yada iş geliştirme amacına yönelik değildir. STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. işbu eserde/internet sitesinde sunulan verilerin/bilgilerin içeriği, güncelliği ya da doğruluğu konusunda herhangi bir taahhüde girmemekte, kullanıcı veya üçüncü kişilerin bu eserde/internet sitesinde yer alan verilere/bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri eylemlerden ötürü sorumluluk kabul etmemektedir. Bu eserde/internet sitesinde yer alan bilgilerin her türlü hakkı STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş.’ye aittir. Yazılı izin olmaksızın eserde/ internet sitesinde yer alan bilgi, yazı, ifadenin bir kısmı veya tamamı, herhangi bir ortamda hiçbir şekilde yayımlanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez.