GELECEĞİN MİNERALİ VE MALZEMESİ BOR VE BOROFEN II: Üretim ve Ekonomik Boyutuyla Bor
15.12.2023 STM ThinkTech

GELECEĞİN MİNERALİ VE MALZEMESİ BOR VE BOROFEN II: Üretim ve Ekonomik Boyutuyla Bor

STM Gelecegin Minerali Ve Malzemesi Bor 2 Gorsel

Mucize mineral olarak adlandırılan borun kullanım alanları yeni bilimsel keşiflerle gün geçtikçe genişlemektedir. Neredeyse tüm endüstrilerde kullanılan bor, ülkeler için oldukça önemli bir ekonomik kaynak olarak önemini gittikçe artırmaktadır.

“Geleceğin Minerali ve Malzemesi Bor ve Borofen” başlıklı Araştırma Raporu yazı dizimizin ikinci bölümünde, yeni kullanım alanları eklendikçe dünyada büyümeye devam eden bor üretimi ve ekonomisinin detayları analiz edilmiş, bor üretiminde önde gelen ülke ve şirketler incelenmiştir...

Stratejik işbirliği ve ihtiyaçlarınıza özel çözüm önerilerimiz için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Thinktech Logo ThinkTech STM Savunma

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nın mühendislik, teknoloji ve program yönetimi alanlarında ihtiyaç duyduğu “danışmanlık” hizmetinin esnek, hızlı ve dünya standartlarında verilebilmesi için 1991 yılında STM kurulmuştur. Kurumsal deneyim, bilgi birikimi, nitelikli insan kaynağı ve marka değerine sahip olan STM; “danışmanlık” alanında dünya çapında rekabet edebilir bir konuma ulaşma vizyonu ile Teknolojik Düşünce Merkezi ThinkTech’i 23 Kasım 2017 tarihinde faaliyete geçirmiştir. Türkiye’nin teknoloji odaklı ilk düşünce merkezi olan STM ThinkTech, objektif bir yaklaşımla, “savunma ve güvenlik” sektörü öncelikli olacak şekilde teknoloji tabanlı analizler yapmakta, raporlar yayımlamakta ve profesyonel network faaliyetleri düzenlenmektedir.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.