Denizciliği Kökten Değiştirmeye Hazırlanan Otonom Gemiler
16.11.2022 STM ThinkTech

Denizciliği Kökten Değiştirmeye Hazırlanan Otonom Gemiler

WEBGORSELI THINKTECH OTONOMGEMILER V5 1920x1080

 

Son yıllarda ortaya çıkan salgın hastalıklarla önemi artan ve gelişimi güçlenen otonom teknolojilerinin deniz araçlarına entegrasyonuyla denizcilik tarihinde yeni bir sayfa açılmıştır. Otonomi; ticari gemilerde, yolcu gemilerinde ve askeri deniz araçlarında benzersiz bir denizcilik tecrübesi yaşatmaya hazırlanmaktadır.

İnsansız Hava, Deniz ve Sualtı Araçları İçin Otonom ve Yarı Otonom Gemiler başlıklı analizin tamamına ulaşmak için tıklayın

 WEBGORSELI THINKTECH OTONOMGEMILER V5 1920x1080

ThinkTech STM Savunma

Thinktech Logo

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nın mühendislik, teknoloji ve program yönetimi alanlarında ihtiyaç duyduğu “danışmanlık” hizmetinin esnek, hızlı ve dünya standartlarında verilebilmesi için 1991 yılında STM kurulmuştur. Kurumsal deneyim, bilgi birikimi, nitelikli insan kaynağı ve marka değerine sahip olan STM; “danışmanlık” alanında dünya çapında rekabet edebilir bir konuma ulaşma vizyonu ile Teknolojik Düşünce Merkezi ThinkTech’i 23 Kasım 2017 tarihinde faaliyete geçirmiştir. Türkiye’nin teknoloji odaklı ilk düşünce merkezi olan STM ThinkTech, objektif bir yaklaşımla, “savunma ve güvenlik” sektörü öncelikli olacak şekilde teknoloji tabanlı analizler yapmakta, raporlar yayımlamakta ve profesyonel network faaliyetleri düzenlenmektedir.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.